Hledání velikonočních vajíček

Hledání velikonočních vajíček plakát

Zveme všechny děti z naší mateřské školy na hledání ztracených velikonočních vajíček.

Zveme všechny děti z naší mateřské školy na hledání ztracených velikonočních vajíček. Zajíček je malý popleta a všechna svoje vajíčka z košíčku poztrácel, potřebujeme tedy pomocníčky, abychom vajíčka zase našli.

Tato akce se bude konat od pondělí 25.3. do čtvrtka 28.3.2024.

Děti si v tyto dny vyzvednou svou hrací kartičku ve své třídě u p.učitelky/učitele. Následně se vydají hledat 10 papírových velikonočních vajíček na zahradě MŠ, na kterých jsou napsány kratičké úkoly, které když děti splní, dají si do kartičky razítko, které najdou ve skleničce s kuřátkem u každého úkolu. Po dokončení celé kartičky přijdou za paní učitelkou/učitelem a získají malé velikonoční překvapení jako odměnu za nalezení všech poztrácených vajíček.

Úkoly mohou plnit děti s rodiči při odchodu domů po obědě nebo v odpoledních hodinách do 16h.

Přejeme všem úspěšné hledání vajíček a budeme se těšit na účast.

Paní učitelky a pan učitel

Datum vložení: 6. 3. 2024 19:30
Datum poslední aktualizace: 6. 3. 2024 19:34