Koncert ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

Ve čtvrtek 3.května se žáci prvního stupně vydali do Frenštátu pod Radhoštěm na koncert žáků Základní umělecké školy Frenštát. Jedna skupina absolvovala cestu linkovým autobusem, druhá autobusem objednaným. Před představením se všichni řádně posilnili, aby při koncertu nerušili šustěním svačin. Program koncertu trval skoro 90 minut. Během něj se představili žáci hudebních i tanečních oborů. V několika číslech se objevili i současní žáci naší školy. Naši žáci tak mohli shlédnout přehlídku mnoha hudebních nástrojů ( housle, kytary, klarinety, akordeony, přísná flétna, a další). Součástí několik hudebních čísel byl i vynikající zpěv – sólisté, kapely, pěvecký sbor. Představení bylo velice profesionální.

Učitelé 1. stupně