Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Okresní kolo dopravní soutěže

Okresní kolo dopravní soutěže v Odrách se konalo v pátek 11. května 2018. Našim mladým cyklistům se dařilo. Soutěžili ve čtyřech disciplínách. V teoretické části psali testy, prakticky si znalosti vyzkoušeli jízdou po dopravním hřišti pod důkladným dohledem dopravních komisařů a městské policie, zručnost si otestovali při jízdě na kole přes překážky a v neposlední řadě dokázali, že umí poskytnout první pomoc při nehodě. V silné konkurenci, za nepřízně počasí, pro některé v neznámém prostředí, si obě kategorie vybojovaly krásné třetí místo.

Všem zúčastněným gratulujeme.

Mgr. Martina Macíčková