Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Oslava Dne dětí v 1. třídě

Na začátku června jsme si svátek všech dětí v 1. třídě připomenuli netradiční výukou i zábavou. Nejprve jsme hráli různé zajímavé matematické hry ve dvojicích. Na druhou hodinu obdržely děti pokyn, že je pro ně kdesi ukrytý poklad. Pomocí hry „Na tichou poštu, „získali potřebné informace k cestě za pokladem. Cesta vedla ven z budovy ZŠ a směřovala do areálu MŠ. Hledání sladkého pokladu už trvalo jenom chviličku. Na zahradě MŠ se mohly pobavit na různých zahradních atrakcích. A když se vrátily do školy, čekalo je tu ještě jedno překvapení. Všichni žáci dostali k jejich svátku nanuk.