Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Turnaj v přehazované

„Do toho! Devítka, do toho! Žlutí, do toho!“ Ve středu 27. června v deset hodin se toto začalo ozývat z tělocvičny. Co se dělo?

Byl to turnaj v přehazované mezi žáky deváté třídy (v černém) a učiteli (ve žlutém). Fandila celá škola, míhaly se transparenty s nápisy, roztleskávači mávali vlastnoručně vyrobenými střapci, každý dobrý míč byl odměněn bouřlivým potleskem.

Nadšení hráči dávali do hry úplně všechno. A kdo zvítězil? No přece dobrá zábava a dobrá nálada. Nakonec si všichni pochutnali na skvělém dortu, který patřil všem – vždyť na něm bylo napsáno „Pro vítěze“.

Třeba se deváťácký turnaj stane dobrou předprázdninovou tradicí.

 

Mgr. Martina Šlapalová