Halloween ve školní družině

Každým rokem využíváme Halloween ke skotačení, tvořivosti a soutěžení. U dětí je zábavné odpoledne v tomto duchu velmi oblíbené. Připravovali jsme se celý týden, ať už vyráběním dekorací a masek nebo samotnou organizací, aby vše klaplo. Dýně, netopýři, duchové i masky se dětem velmi povedly, takže hurá do tělocvičny. Tu jsme si krásně vyzdobili roztodivnými potvůrkami, pavouky apod., a tak se nám skvěle soutěžilo. Výroba strašidýlek – milé, slalom se svíčkou- dobrodružství, luštění různých kvízů – zahřáli jsme mozek, koulení dýní do kuželek – legrace, nejdelší slupka z jablka – pozor na prsty, ale nejlepší bylo lovení bonbonů – za to jsme dostali sladkou dobrotu, perníčky, které nám upekla maminka Svobodová. Moc děkujeme.

Těšíme se na další akci.