Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Konečně se naši malí házenkáři dočkali turnaje v Novém Jičíně

Po loňských problémech v organizaci okresní soutěže v miniházené žáků 4.a 5.tříd, kdy se na jaře neuskutečnil ani jeden turnaj, si konečně mohli naši chlapci a děvčata z 1.stupně změřit síly s družstvy z dalších škol okresu.

Začátek turnaje se našemu družstvu velmi vydařil, kdy s favoritem z Kunína vedli celý zápas a ještě dvě minuty před koncem udržovali nadějný tříbrankový náskok. Konečný výsledek 16:16 ale nakonec nebyl špatný, jelikož to byl jediný bod, který nějaké družstvo Kunínu sebralo. Ihned po skončení následoval druhý zápas a zde se projevila velká únava z předcházející bitvy a zápas s družstvem ze Suchdolu nad Odrou jsme jasně prohráli. Zbývající dva zápasy již byly opět vyrovnané a jeden jsme vyhráli a jeden prohráli. Turnaj byl velmi vyrovnaný, když v celkovém součtu jsme na 4. místě měli jen o tři body méně než vítěz.

Za bojovnost a nadšení ze hry je třeba všem zúčastněným reprezentantům naší školy poděkovat. Byli to: Dominik Wolf, Jaromír Veselka, Filip Černoch, Jakub Stružka, Nela Švolbová, Nikita Lichovníková, Klára Demeterová, Josef Macíček a Dominik Macíček, který se stal s 31 góly nejlepším střelcem turnaje.