Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Vánoční Superstar s nadílkou v ŠD

Kdo by neměl rád Vánoce. Zvláště děti se na ně těší celý rok a neměl by chybět ani adventní kalendář s překvapením. V družině si nejkrásnější svátky v roce vždy s mírným předstihem připomínáme milým, ale zároveň vzrušujícím odpolednem.

Vše začíná tak jak má – velkým úklidem. Potom se chystá cukroví – krájí, míchá, namáčí, zdobí atd. Děti zároveň pilují své číslo na vystoupení. Letos jsme mohli zatleskat kouzelnici, gymnastkám, mažoretce, hudebníkům, zpěvákům apod. Těmto odvážným a šikovným dětem moc děkujeme za zpestření programu a také děvčatům Anetě a Lucii za výbornou moderaci.

Druhá část vánoční párty je vždycky nejistá. Přijde Ježíšek s nadílkou nebo nepřijde? Hurá, zazněl zvoneček! Děti se hrnou ke stromečku plné očekávání a samy se diví kolik balíčků pod ním leží. Rozbalují jeden po druhém a nadšeně tleskají.  Už se moc všichni těšíme, kolik si užijeme zábavy      s novými hračkami, hrami a pomůckami v naší družině. Děti i paní vychovatelky velmi ocenily účast vedení školy na akci (nejen při papírové koulovačce) :-).

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019 přejí vychovatelky ŠD s dětmi