Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Povedený turnaj našich malých házenkářů

V úterý 22.ledna 2019 jsme odehráli druhý letošní turnaj celookresní ligy základních škol okresu Nový Jičín v miniházené. Po nepříliš zdařilém úvodním kole v listopadu, kdy jsme skončili na čtvrtém místě, se tentokrát naši mladí házenkáři vytáhli. Po zkušených a vyzrálých výkonech uhráli ve všech zápasech maximum možného a nakonec obsadili krásné druhé místo, když jen těsně prohráli pouze s celkovým vítězem turnaje ZŠ Tyršova Nový Jičín.

Naši hráči předvedli velmi bojovné výkony a byl krásný pohled během zápasů na naši střídačku, jak všichni neustále fandili, vzájemně se povzbuzovali a měli obrovskou radost z každého gólu či úspěšného zásahu naší vynikající brankařky.

Za bojovnost a nadšení ze hry je třeba všem zúčastněným reprezentantům naší školy poděkovat.

Byli to: Dominik Bjaček, Jaromír Veselka, Filip Černoch, Jakub Stružka, Nela Švolbová, Nikita Lichovníková, Klára Demeterová, Daniel Maček a Dominik Macíček, který se stal s 31 gólem opět nejlepším střelcem turnaje.

Mgr.Vladislav Rusín