Lyžařský kurz 8. a 9. ročníku – Karolinka

V neděli 27. ledna jsme v odpoledních hodinách vyrazili se žáky 8. a 9. ročníku na lyžařský kurz do Karolinky. Ubytovali jsme se v penzionu Sklář a pobyt zahájili večeří. V pondělí ráno byli žáci rozděleni do družstev dle jejich výkonů, které si rozdělily zkušené instruktorky lyžování i snowboardingu. Průběžně se všichni žáci naučili lyžovat a jezdit na snowboardu. Zdatnější lyžaři se zdokonalovali a snažili se své lyžařské umění vylepšit. Počasí nám přálo, zažili jsme lyžování v mlze, při sněžení, avšak ve středu se dostavila zasloužená odměna v podobě modré oblohy a sluníčka. Ve čtvrtek jsme zakončili kurz závody ve slalomu, obědem a předáváním výpisu vysvědčení. Ve zdraví a s novými zážitky jsme se vrátili domů.

Mgr. Karolina Guzdková, Mgr. Kateřina Rašková, Bc. Kateřina Podhráská

Výsledky závodů:
Kategorie dívek
1. místo Tereza Pítrová
2. místo Magdaléna Cibulcová
3. místo Veronika Bartoňová

Kategorie chlapců
1. místo Jakub Sazovský
2. místo Ondřej Novák
3. místo Daniel Pavel

Kategorie snowboard
1. místo Nicole Michelle Gould