Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Den otevřených dveří

V úterý 12. března na naší škole proběhl již tradiční Den otevřených dveří.

Po úvodním krátkém programu si návštěvníci mohli prohlédnout školu, vyrobit drobné dárky, zkusit, jak jsou na tom v češtině a literatuře. Mohli také vidět nové knihy, které byly zakoupeny v rámci projektu Srdcem k dětem, chemické pokusy, práci s elektronickými stavebnicemi, cvičení s míči, deskové hry, které hrají děti 1. stupně, v knihovně proběhla začátečnická lekce projektu Programujeme s legoroboty. Na chodbách i ve třídách byly vystaveny práce žáků.

Všem děkujeme za návštěvu a už se těšíme na setkání v příštím roce.

 

Mgr. Martina Šlapalová