Přehlídka technických profesí

1. dubna se v kopřivnické sportovní hale SOU konala přehlídka technických profesí. Tam se vydala naše 8. třída, aby si rozšířila svoje obzory, co se týká technických profesí a škol.

Studenti různých oborů si připravili stánky s ukázkami, informacemi a hovory o daném učení. Mohli jsme vidět zámečníky, svářeče, tesaře, zedníky, truhláře a další.

Viděli jsme také stánky různých firem, nám nejznámější je Brose a Continental, všude dávali informace o práci a potřebném vzdělání.

Celkově bylo vše přehledně uspořádané. Pro většinu třídy byla tato exkurze velmi zajímavá, protože nám napomohla přiblížit se k volbě našeho povolání.

Jindřich Boháč, 8. třída