Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Dopravní soutěž 2019

Měsíc duben patří dopravní výchově a s ní je také spojena dopravní soutěž mladých cyklistů. Po základním kole následovalo okrskové kolo ve Frenštátě p. R. Naši školu reprezentovalo osm žáků ve dvou kategoriích. Starší cyklisté – Veronika Bartoňová, Kateřina Macíčková, Radek Demeter a Michal Černoch si vybojovali 2. místo, postup do dalšího kola jim unikl jen o pár bodů.

Mladší cyklisté – Klára Demeterová, Nela Švolbová, Josef Macíček a Damián Vymazal si 1. místem zajistili postup do okresního kola. To se konalo v pátek 10. května v Odrách, čekaly na ně čtyři disciplíny (jízda zručnosti, jízda po dopravním hřišti, zdravověda, testy z pravidel silničního provozu). Naši soutěžící si vedli velmi dobře, obsadili 2. místo. Také jim první místo proklouzlo jen o pár bodů. Po skončení soutěže se projeli dopravním hřištěm v elektromobilu.

Děkuji všem soutěžícím za pečlivou přípravu a gratuluji za krásná umístění.

Mgr. Martina Macíčková