Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Návštěva Úřadu práce v Novém Jičíně

Ve čtvrtek 6. června navštívila 8. třída Úřad práce v Novém Jičíně.

„Na úřadu práce se mi líbil připravený program. Paní Géryková, která nás měla na starost, se nám plně věnovala a snažila se nám pomoci při výběru povolání a následně pak i střední školy nebo odborného vzdělání. Provedla nás taky funkcí úřadu práce a následně se zaměřila na zaměstnání. K výběru škol nám všem asi pomáhaly šanony s profesemi a povoláními, které tam byly přichystány.“                     

                                                                                                                                                                                                                                                  Kateřina Macíčková

Exkurze bývá školou organizována se záměrem pomoci žákům 8. třídy s výběrem povolání a dalšího studia.

Většině žáků včerejší beseda pomohla, věříme, že se příští rok správně rozhodnou.

 

Mgr. Martina Šlapalová