Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Družinotúra

Děti, které se nebojí pohybu a mají rády přírodu a výlety se mohly ve čtvrtek 6. června zúčastnit naší oblíbené akce ve školní družině, která zabrala celé odpoledne. Není to jen procházka lesem, ale výšlap jak má být, cestou se plní zajímavé úkoly. Letos jsme třídili zvířata podle jejich přirozeného místa výskytu, házeli jsme šišky do terčů, které tvořily navršené klády a proměnili se v lovce snažící se ulovit co největší lesní zvěř.

Túru jsme si opravdu užili, do kroku jsme si zvesela zpívali. Musíme pochválit nejen počasí, ale hlavně děti, neboť se chovaly ukázkově, byly pak náležitě všechny oceněny.

Vychovatelky ŠD