Zahájení nového školního roku

V pondělí 2. září v 8 hodin se zcela zaplnil kulturní dům. Byl plný dětí, učitelů a rodičů – opět začal nový školní rok.

Ředitelka školy všechny přivítala a pak už dostali prostor žáci 9. třídy, kteří mezi školáky uvítali nové prvňáčky. Každý byl pozván na jeviště, kde se představil, nalepil své jméno do „školního vlaku“ a dostal na krk medaili s barevnou plackou. Společně s paní učitelkou pak děti „odjely“ do 1. třídy.

Poté se i ostatní žáci přesunuli do školních lavic, kde už to doopravdy všechno znovu začalo.

Přejeme všem v tomto novém školním roce hodně štěstí a úspěchů, hodně školních zážitků a taky pevné nervy.

Mgr. Martina Šlapalová