Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Dopoledne s hasiči

V pátek ráno (27. 9.) byl vyhlášen cvičný požární poplach. Celá škola se vydala únikovými východy ven z budovy, k seřazení došlo před kulturním domem. Po úspěšné zkoušce si pro žáky 1. – 5. ročníku hasiči připravili zajímavý program. Děti se mohly posadit do hasičských aut a vyzkoušet si hasičskou výzbroj. Dozvěděly se také mnoho užitečných informací – například jak se zachovat při požáru nebo jaké rozlišujeme druhy hasicích přístrojů. Největší úspěch u žáků mělo stříkání vody z hasičských hadic na plechovky. Všem dobrovolným hasičům moc děkujeme za příjemně strávený čas a za jejich obětavou práci.

 

Mgr. Ivana Černochová