Dopoledne s hasiči

V pátek ráno (27. 9.) byl vyhlášen cvičný požární poplach. Celá škola se vydala únikovými východy ven z budovy, k seřazení došlo před kulturním domem. Po úspěšné zkoušce si pro žáky 1. – 5. ročníku hasiči připravili zajímavý program. Děti se mohly posadit do hasičských aut a vyzkoušet si hasičskou výzbroj. Dozvěděly se také mnoho užitečných informací – například jak se zachovat při požáru nebo jaké rozlišujeme druhy hasicích přístrojů. Největší úspěch u žáků mělo stříkání vody z hasičských hadic na plechovky. Všem dobrovolným hasičům moc děkujeme za příjemně strávený čas a za jejich obětavou práci.

Mgr. Ivana Černochová