Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Gemma 2019

V úterý 22. října navštívili žáci 9. třídy výstavu středních škol Gemma v Novém Jičíně. Tato výstava pomáhá žákům rozhodnout se, jakým směrem dál povede jejich studijní cesta.

Akce se všem líbila a mnozí si díky ní ujasnili, kam dál.

Dnešní Gemmu hodnotím 10 body z deseti, protože jsem se tam dozvěděla vše, co jsem potřebovala. Líbilo se mi, že tam měla každá škola ceduli a tím pádem jsme nemuseli ani moc hledat. Oceňuji, že studenti středních škol byli velice milí, mohli jsme se na cokoli zeptat a oni nám s úsměvem vše řekli. 

Tereza Pítrová

 

Gemma v Novém Jičíně se mi velmi líbila hlavně z toho důvodu, že tam bylo přítomno velké množství škol, ze kterých si žáci mohli vybrat nebo se o dané škole něco dozvědět. Oceňuji hlavně pracovité žáky, kteří se snažili zapůsobit na kolemjdoucí.

Daniel Macíček