Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

S POLICIÍ ČR

se setkali ve čtvrtek 7. listopadu 2019 na jejím pracovišti v Novém Jičíně žáci šesté a sedmé třídy. Policie pro ně uspořádala preventivní program zaměřený na drogovou problematiku. Vysvětlili dětem, jaké drogy jsou užívány, jak působí, jaké má užívání drog vliv na zdraví lidí, zejména na nebezpečnost jejich užívání pro děti. Věnovali se i právní problematice, týkající se výroby a užívání  drog. Děti tématika zaujala, dostaly fundované odpovědi na mnoho svých dotazů. Také si mohly prohlédnout praktické ukázky.

Program se dětem líbil, dověděli se mnoho užitečných informací.

 

Bc. Hana Hajdušková, Mgr. Božena Přikrylová