Drakiáda v ŠD

K podzimu neodmyslitelně patří pouštění draků. Ve školní družině máme tuto aktivitu tradičně ukotvenou. V jeden den se na akci nikdy nesejdou všechny děti a těm co nemohou, je to pak líto. Z tohoto důvodu se nám již druhým rokem osvědčilo chodit na kopec s draky opakovaně. Od začátku listopadu jsme si byli zadovádět dokonce osmkrát. Počasí nám přálo, bylo teplo, ale vítr si s námi trochu pohrával a někdy se mu moc nechtělo foukat.  Děti byly moc šikovné a často si samy poradily s manipulací i drobnou opravou. Nakonec se do oblak dostal téměř každý drak a udělal tak svému majiteli nemalou radost.

Vychovatelky ŠD