Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Drakiáda v ŠD

K podzimu neodmyslitelně patří pouštění draků. Ve školní družině máme tuto aktivitu tradičně ukotvenou. V jeden den se na akci nikdy nesejdou všechny děti a těm co nemohou, je to pak líto. Z tohoto důvodu se nám již druhým rokem osvědčilo chodit na kopec s draky opakovaně. Od začátku listopadu jsme si byli zadovádět dokonce osmkrát. Počasí nám přálo, bylo teplo, ale vítr si s námi trochu pohrával a někdy se mu moc nechtělo foukat.  Děti byly moc šikovné a často si samy poradily s manipulací i drobnou opravou. Nakonec se do oblak dostal téměř každý drak a udělal tak svému majiteli nemalou radost.

Vychovatelky ŠD