Pěvecká soutěž

Je již každoroční tradicí, že se před Vánoci setkávají zpěváci z tříd prvního stupně, aby předvedli své umění svým spolužákům v rámci školního kola pěvecké soutěže. Stejně tomu bylo i v pátek 20. prosince. Letošní účast byla opravdu veliká. Představili se jednotlivci, dvojice, ale i mini sbory. Zazněly koledy, písně lidové a moderní. Diváci měli pochopení pro nervozitu vystupujících a  rádi je v jejich výkonech podpořili.

Rozhodování o vítězích nebylo vůbec snadné. První pozice nakonec obsadili tito žáci: Adam  Kozár (1.tř.), Anna Najvarová (2. tř.), dvojice Helena Matušová a Jitka Lančová (3. tř.), Hana Guryčová (4. tř.) a Josef Pitel (5. tř.).

Svého favorita zvolila i dětská porota složená ze zástupců jednotlivých tříd. Tím se stala Hana Guryčová ze 4. třídy.

Mgr. Macečková Kristýna