Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Pěvecká soutěž

Je již každoroční tradicí, že se před Vánoci setkávají zpěváci z tříd prvního stupně, aby předvedli své umění svým spolužákům v rámci školního kola pěvecké soutěže. Stejně tomu bylo i v pátek 20. prosince. Letošní účast byla opravdu veliká. Představili se jednotlivci, dvojice, ale i mini sbory. Zazněly koledy, písně lidové a moderní. Diváci měli pochopení pro nervozitu vystupujících a  rádi je v jejich výkonech podpořili.

Rozhodování o vítězích nebylo vůbec snadné. První pozice nakonec obsadili tito žáci: Adam  Kozár (1.tř.), Anna Najvarová (2. tř.), dvojice Helena Matušová a Jitka Lančová (3. tř.), Hana Guryčová (4. tř.) a Josef Pitel (5. tř.).

Svého favorita zvolila i dětská porota složená ze zástupců jednotlivých tříd. Tím se stala Hana Guryčová ze 4. třídy.

                                                                                                          Mgr. Macečková Kristýna