Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Nové podmínky pro ošetřovné

V pondělí vláda, v úterý Poslanecká sněmovna ČR a včera Senát ČR schválil návrh zákona, který po dobu platnosti mimořádného opatření o uzavření školních a dětských zařízení upravuje podmínky pro poskytování ošetřovného. Dochází ke zvýšení věkové hranice dítěte, na které lze čerpat ošetřovné za současných mimořádných opatření. Nově ošetřovné náleží při uzavření základních škol při péči o děti až do dovršení 13 let věku. Více si můžete přečíst na https://www.cssz.cz/web/cz/-/novy-zakon-nyni-umoznuje-delsi-cerpani-osetrovneho-zvysila-se-i-vekova-hranice-ditete-pro-narok-na-osetrovne

Pokud máte zájem o vystavení ošetřovného, napište mi na mail renata.stepanova@zsverovice.cz a potvrzení vystavíme.

Do mailu, prosím, napište jméno, příjmení dítěte a třídu, kterou navštěvuje.

Mgr. Renata Štěpánová