Jak jsme si užili předvánoční odpoledne ve školní družině

V prosinci jsme si v družině příjemně užívali každý den hledáním dobroty z adventního kalendáře a také nám sv. Mikuláš zanechal  svou sladkou nadílku za oknem.

Hlavní událostí bylo jisté odpoledne před vánočními prázdninami. Letos jsme to pojali zcela netradičně – v přírodě, v lese, jsme si vyhlédli stromeček, který si děti samy nazdobily křížalami, slaměnými a dřevěnými ozdobami a nechyběl ani světelný řetěz. U stromku jsme si zanotovali i koledy a smlsli si na cukroví. Patřičné dobroty byly v lese zanechány i lesním zvířatům.

Nazpátek jsme se moc těšili, protože jsme tušili nějaké milé překvapení. A opravdu, v družinách děti čekaly pod stromečkem dárečky, které jim byly „ušity na míru“ a věříme, že každého potěšily.

Chtěli bychom poděkovat osazenstvu kuchyně za výtečný punč.

Přejeme všem krásné Vánoce a šťastný nový rok 2021.                    Děti a vychovatelky ŠD