Přání do nového roku

Konec roku 2020 nás přivádí k bilancování nad tím, jaký vlastně byl ten uplynulý rok. Co nám přinesl, nebo naopak vzal. Co se nám povedlo nebo nepovedlo. Momenty, na které budeme vzpomínat nebo ty, za kterými uděláme tlustou čáru a už se k nim nebudeme vracet.

Končí rok, pro který se těžko hledá správný přívlastek. Přinesl spoustu nových výzev a netradičních situací, se kterými jsme se museli vyrovnat. Většinu z nás donutila věnovat více času dětem, rodině a novým úkolům. Netrpělivě vyhlížíme normální období, které nebude plné vládních opatření a omezení. Věřím, že následující rok 2021, který nese na konci jedničku, bude nakonec jedničkový a bude ve všech rozměrech prostě lepší.

Do nového roku 2021 všem přejeme hlavně zdraví, kus štěstí a velkou radost ze života.

Žáci a zaměstnanci ZŠ a MŠ Veřovice