Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Slavnostní rozloučení s 9. třídou

V úterý 29. června na nádvoří školy se čtrnáct žáků 9. třídy loučilo s povinnou školní docházkou. Deváťáci měli připravený krátký program, který zhlédli rodiče, pan starosta, učitelé, zaměstnanci školy, sourozenci a kamarádi. Jana Marková a Nicol Novák se staly moderátorkami a toto slavnostní odpoledne uváděly. Nejprve jsme mohli slyšet, co vše Základní škola Veřovice nejstarším žákům dala a vzala. Podívali jsme se na prezentaci, která nám přiblížila skoro všechny nejdůležitější momenty od 1. až do 9. třídy. Žáci poděkovali svým rodičům a také učitelům. Proslovy pana starosty, paní ředitelky a třídní učitelky vyvolaly u některých žáků nenápadné zajiskření v očích. Následovalo to nejdůležitější, předání posledního vysvědčení, pamětního listu a drobného dárku. Ke konci jsme zhlédli prezentaci, ve které jsme se dozvěděli středí školy a učiliště, kam žáci v září nastoupí a budou pokračovat v úspěšném studiu a učení.

V závěru jsme se rozloučili, popřáli si krásné prázdniny a léto.

Mgr. Karolina Benešová