Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Září ve 3. třídě

Po letních prázdninách jsme se na sebe už všichni těšili, ale zároveň jsme měli i mírné obavy z testování. Naštěstí výsledky dopadly dobře a mohli jsme si tak začít užívat osobní kontakt s kamarády.

Krásné zářijové počasí lákalo k procházkám, kde jsme se učili orientovat podle blízkých kopců a měst, vytvořili jsme si mapu okolí školy a nezapomněli jsme ani zopakovat pravidla bezpečného pohybu a základy dopravních pravidel a značky.

Letošní tematická výuka se nese v duchu námořních dobrodružství, proto jsme v pondělí 27.9.2021 absolvovali pirátský den. Tajná zpráva a objevená mapa nás po splnění zábavných úkolů a hádanek zavedla za ukrytým pirátským pokladem.

Celý den jsme si společně moc užili a už teď se těšíme na příští plavbu za dalším dobrodružstvím!

Mgr. Naděžda Boorová