Barevná zahrada ve školní družině

Ve školní družině jsme v říjnu na procházkách sbírali různé přírodniny. S dětmi jsme pak vyráběli podzimní dekorace. A protože se nám naskytla možnost zapojit se do soutěže Barevná zahrada, kterou pořádá MAP ORP Frenštát pod Radhoštěm, využili jsme toho. Úkolem bylo nechat se při tvoření inspirovat podzimem, přírodou, pohádkami, ale hlavně svou fantazií. Zapojili se také rodiče se svými dětmi doma. Dohromady jsme pak dali mnoho krásných výrobků, které nám zpestřily interiér družiny.  Snímky podzimního tvoření budou zveřejněny na www.mapfrenstatsko.cz. Těšit se můžeme na odměnu, hodnotnou stavebnici.

Děkujeme moc všem kreativním dětem i rodičům.                                         Vychovatelky ŠD