Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Halloween v ŠD

V rámci výuky anglického kroužku jsme si ve školní družině připomněli svátek, který se slaví v anglosaských zemích posledního října. Akci jsme pojali jak informativně, tak zábavně. Nejdříve jsme si řekli původ tohoto svátku a kde a jak se udržují jeho tradice. Potom si děti plnily zajímavé úkoly na stanovištích a nakonec si vyrobily dekorace k tématu – dýně a netopýry. Celé odpoledne si děvčata a kluci mohli zpestřit různými převleky a maskami, které si přinesli. A úplně na závěr byla sladká tečka, o kterou se postarala Sára Geryková. Děkujeme.                                     Vychovatelky ŠD