Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Přírodopis a chemie hrou

V měsíci říjnu žáci 6. třídy objevili krásu světa neviditelného pouhým okem, mikrosvěta. V hodinách přírodopisu si vyzkoušeli práci vědce s mikroskopem. Vytvořili si svůj první mikroskopický preparát a zjistili, jak vypadá rostlinná buňka nebo části těla hmyzu.

Ani žáci 8. třídy nezůstali pozadu. V hodinách chemie se seznamují s její nebezpečností, ale i kouzlem. Zjišťují, že i pěkné a zábavné pokusy lze vytvořit z dostupných surovin, které má každý ve své domácnosti.

                                                                                                                     

Ing. Hana Holáňová