Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Soutěž v logické hře Metaforms

Ve středu 23. 3. se uskutečnilo další kolo soutěže v logické hře Metaforms. Tentokrát proběhla ve dvou kategoriích a to pro 2. třídu a pro 6. třídu. Každou třídu reprezentovalo 5 žáků, kteří měřili své logické schopnosti s dalšími žáky z ostatní škol z ORP Frenštátsko. Soutěž probíhala online, ve které žáci měli v časovém limitu 45 minut vyřešit 10 zadání. Obtížnost zadání se stupňovala.

V kategorii pro 2. třídu v celkovém součtu bodů naši druháci zvítězili s počtem 451 bodů před žáky ze ZŠ Záhuní Frenštát (447 bodů). Na třetím místě se umístila ZŠ Trojanovice s 428 body. V jednotlivcích zvítězil Honza Žáček s plným počtem 100 bodů ve velmi krátkém čase.

V kategorii pro 6. třídu v celkovém součtu bodů jsme se umístili na druhém místě s 453 body za první ZŠ Záhuní s 458 body a před ZŠ Lichnov s 393 body. V jednotlivcích se umístila na děleném prvním místě s plným počtem bodů Hana Guryčová.

Všichni žáci byli za účast v soutěži odměněni logickou stolní hrou.

Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme MAP Frenštát za organizaci a ceny pro soutěžící.

Mgr. Renata Štěpánová