Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Chyběl jediný gól k postupu…

Ve středu 27.4. se vybrání žáci 1. – 3. třídy účastnili okresního kola McDonald cupu na hřišti Základní školy M. Horákové v Kopřivnici. Zábava začala pro naše hráče již nástupem do vlaku, kdy kluci bavili všechny okolo ve vlaku.

Z vlakového nádraží v Kopřivnici jsme se přesunuli pěšky do prostor školy, kde jsme se převlékli a hurááá na to. Hrálo se na umělé trávě a na malé branky s čímž měli naši borci trochu potíže, ale podmínky byly pro všechny stejné.

V turnaji jsme remizovali se Štramberkem 1:1, porazili Mniší 4:0 a ve finálovém zápase s domácí školou M. Horákové, která turnajem procházela úplně suverénně (4:0, 5:0) se hrálo o celkového vítěze. Byly to bitva se vším všudy, hlediště se zaplnilo do posledního místečka, které mohutně podporovalo domácí tým, ale naši borci bojovali jako lvi do poslední sekundy. No a kdybychom dvě minuty před koncem proměnili sólový únik, tak bychom asi vyloudili pláč na hráčích domácího celku. A protože, tak jako v životě, se na kdyby nehraje byla remíza 0:0 spravedlivá a největší odměnou byl závěrečný potlesk po tomto utkání ze všech stran. Tímto jsme skončili na krásném 2.místě a kluci si odvezli nejen medaile, ale i krásné zážitky při reprezentaci ZŠ Veřovice. Turnaje se zúčastnili tito hráči:

Šimon Kováč, Šimon Janda, Adam Suda, Adam Koňařík, Adam Kozár, Denis Bjaček, Matěj Votava, Hynek Černoch, Lukáš Straka, Filip Geryk.

Už se těšíme na příští ročník.

Pavel Suda