Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Závěr školního roku na myslivecké chatě

Ke konci června školní družina navštívila areál myslivecké chaty, kam nás pozvali naši myslivci. Po příchodu a úvodním uvítání se holky a kluci usadili na lavicích pod altánem a po krátkém povídání pan Matúš začal odpovídat na spoustu otázek, týkajících se lesa, myslivosti i dalšího připraveného programu. Někdy v průběhu jsme předali myslivcům dárek v podobě plakátu s obrázky, které kreslily děti, myšlenkovou mapou na téma les, také něco na zub a kalendář s podpisy děvčat a chlapců.

A protože všem v přírodě pořádně vyhládlo a myslivci měli připraveny špekáčky, chléb a kečup, pustili jsme se do opékání. Podělili jsme se také s mysliveckými psy Cinem a Cirou, kteří mezi námi po celou dobu pobíhali.

Odpoledne bylo vydařené, přálo nám počasí, byla dobrá nálada a skvělý program v krásném prostředí. Co více si přát. Děkujeme především hlavnímu organizátorovi Pavlu Matúšovi a také jeho rodině. Těšíme se na další setkávání.

Vychovatelky ŠD