Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Gastrohrátky kolem světa

Poslední pátek tohoto školního roku se sedmáci vydali do Frenštátu p. Radhoštěm, kde učitelé a studenti hotelové školy připravili pro okolní základky dopoledne plné her, zábavy, chutí i vůní – gastrohrátky.

Všichni nejdříve obdrželi občerstvení (koblihu, kofolu a míchaný nápoj), potom plnili různé úkoly spojené s jídlem a na závěr si vybrali cenu, která se jim líbila. Někteří si odnesli nabíječku na mobil, jiní obří lízátka, kornout barevných sněhových pusinek nebo zajímavou klíčenku.

Akce se ve slunečném a opravdu letním dnu vydařila a všichni jsme si gastrohrátky užili.

 

Mgr. Martina Šlapalová