Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Výlet 1. třídy

V úterý 21.6. se děti z první třídy vydaly na školní výlet do nedalekého Štramberka.  Usměvavé tváře dětí, plné očekávání, sice od rána lechtalo sluníčko, ale mikina se v tento den opravdu hodila. Po příjezdu jsme šli pěšky do cukrárny U Hezounů, kde nás čekala prohlídka pekárny, ukázka pečení štramberských uší a zajímavé povídání pana Hezkého o jejich historii. Na konci prohlídky si děti mohly pochutnat na teplém uchu.  Z cukrárny jsme pokračovali na náměstí, kde se děti nasvačily a mohlo se vyrazit na Trúbu. 18 dětí překonalo strach a vystoupalo do nejvyšších pater hradu a mohly se potěšit krásným výhledem po okolí. Z Trúby jsme se vrátili zpět na náměstí, kde si děti ve stánku mohly koupit nějaký suvenýr a utratit tak penízky. Až utratili vše, co měli, vydali jsme se na cestu zpátky. Ještě jsme se zastavili v jeskyni Šipka, kterou si děti důkladně prohlédly a pak už jsme se spokojeně vraceli domů. Výlet se nám moc vydařil a všichni jsme si ho pořádně užili.