Předvánoční jarmark

Po dvouleté odmlce jsme se mohli všichni společně setkat na tradičním Předvánočním jarmarku.

Návštěvníky vítala tělocvična nazdobená obrázky a fotkami, plné stoly výrobků dětí lákaly k zastavení a nakoupení nepřeberného množství výrobků – andílků, betlémů, svícnů a věnců, napečených perníčků, sušenek, preclíků, pusinek, zájem byl o pečený čaj, křen, domácí müsli, sušené ovoce, vánoční sněhuláky …

K dobré náladě přispěl také punč pro děti i dospělé a výborný domácí perník – obojí z školní kuchyně.

Na závěr byl rozsvícen vánoční strom a do setmělého pátečního večera zazněly vánoční písně a koledy. Těšíme se na Vánoce.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří přispěli svým dobrovolným vstupným na dobročinné účely. O celkové částce a o tom, jak byla rozdělena různým organizacím, budete informováni v příštím čísle Zpravodaje.

Mgr. Martina Šlapalová