Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

SuperStar v družině

Také ve školní družině jsme se předvánočně naladili a v posledním týdnu před vánočními prázdninami uspořádali akci zvanou SuperStar.

Přípravy samozřejmě probíhaly s velkým předstihem. Louskaly se ořechy, připravovalo cukroví, uklízelo se, chystali se moderátoři i vystupující. Událost proběhla 20. prosince odpoledne, a i když bylo mnoho dětí nemocných, účast byla hojná. Podívat se přišla i paní zástupkyně.

Nakonec bylo asi patnáct vystoupení, ve kterých jsme zhlédli kouzelnická čísla, recitaci, zpěv s hudebními nástroji, tanečky, cviky a dokonce ukázku z karate, fotbalové triky a další. Vše si připravili kluci a holky dle svých nápadů. Čekalo nás též překvapení v podobě dvou sedmaček Karolíny a Hanky, které kdysi moc rády družinu navštěvovaly. Děvčata předvedla prvky z mažoretek a gymnastiky. Programem provázeli skvěle připraveni moderátoři Matouš a Jakub. V průběhu vystoupení, i po něm, jsme si pochutnávali na připravených dobrotách, když v tom děti zaslechly zvoneček zvoucí ke stromečku s nadílkou. Po dvojičkách si posléze dárky rozbalily a nakonec byla papírová koulovačka.

Závěrem bychom chtěli poděkovat paní asistentce Andrejce za pomoc a paní Alence za úklid. Všem zúčastněným se předvánoční program moc líbil a naladil na samotné Vánoce.

Vychovatelka ŠD