Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

1. a 2. třída v divadle

Ve čtvrtek 23. 2. navštívila 1. a 2.třída Beskydské divadlo v Novém Jičíně. Divadelní představení se jmenovalo Utíkej, myško, utíkej! Hlavní hrdinka Myška například hledala nový domeček pro sebe a své jablíčko, jindy se  vydala nebojácně do nočního lesa. V dalším příběhu měla trápení, to když snědla kousek Měsíce, o kterém nakonec zjistila, že to byl banán… A společně se svými kamarády Králíkem a Krtkem si ještě pochutnala na třešních. Představení bylo plné milých písniček.

Děti si příběhy příjemně užily a podle délky potlesku můžeme říci, že se jim i velmi líbily.

Pavlína Cibulcová