Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Masopustní průvod

V úterý 21. února se žáci 1. a 2. třídy oblékli do maškarních masek. Za zvuku vyrobených rytmických nástrojů šli průvodem po škole, kde zpívali ostatním dětem i učitelům, nezapomněli se stavit také do jídelny. Průvodem pokračovali na obecní úřad a dále do mateřské školky. „U  každého domu na nás čeká svačina…“ zpívali žáci a opravdu byli také vždy odměněni. Ve škole jim paní kuchařky nabídly výborné koblihy, na obecním úřadě dostali usměvavá lízátka a v MŠ nechybělo jedno obrovské jelito.

„Masopust je jednou v roce – tohle úterý!“ Tímto si děti připomněly, kdy se budou slavit Velikonoce, jelikož tyto svátky jsou svátky v roce pohyblivé.

Děkujeme všem, kteří nás odměnili nějakou dobrotou a už se těšíme za rok na další masopustní rej.   

Mgr. Martina Macíčková