Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

McDonald’s cup – Tichá

Naši starší fotbalisté se dne 21.4. zúčastnili dobře obsazeného turnaje McDonald’s Cup v Tiché.

Bylo nominováno 7 bojovníků a 1 bojovnice, kteří se jeli porvat o co nejlepší umístění. První zápas jsme nešťastně remizovali s Frenštát Tyršova. Ve druhém zápase jsme narazili tým Mořkova, kterému jsme podlehli. Po zápase u našich hráčů převládal smutek. Náladu jsme si spravili hned v dalším zápase proti družst vu z Frenštátu Záhuní, které jsme s přehledem zvládli. Ve čtvrtém utkání nás nečekal nikdo jiný než pořádající družstvo z Tiché. Ze začátku jsme s favoritem drželi krok, ale postupně bohužel převzal otěže zápasu a musíme uznat, že nás zaslouženě porazil. V posledním zápase nás čekal tým Lichnova. Shodou okolností se jednalo o přímý souboj o třetí místo. Naši žáci na hřišti nechali duši a po zásluze jej zvládli a po zápase si tak mohli na krk pověsit bronzové medaile.
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, byli skvělí!