Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

McDonald’s Cup – mladší žáci

V měsíci dubnu, se výběr žáků z 1.- 3. třídy účastnil každoročního fotbalového turnaje McDonalďs cup.

Okrskové kolo se hrálo 20.4. v Kopřivnici na základní škole M. Horákové.  Tam jsme se vypravili vlakem stejně jako v loňském roce. Loni jsme nepoustoupili o jeden gól, ale letos jsme si to vynahradili a po vítězstvích 7:0 a 4:0 nad základními školami z Kopřivnice Alšova + M. Horákové, jsme se mohli připravit na okresní finálové kolo do Bartošovic. Tam jsme hráli v pátek 28. 4., kterého se zúčastnilo 5 nejlepších škol z okresu. Kluci po mnoha náročných bitvách skončili překvapivě na skvělém druhém místě.

Jediná porážka přišla jen s domácími Bartošovicemi, které jsme potrápili, ale prohrou 3:6 se naše vyhlídky na postup do krajského finále v Ostravě rozplynuly. Ve všech zápasech byla vidět opravdu vysoká úroveň všech mužstev a naši borci se za ZŠ Veřovice bili jako lvi. Obou turnajů se zúčastnili tito hráči Adam Suda, Adam Koňařík, Denis Bjaček, Lukáš Straka, Denis Košelík, Šimon Kováč, Šimon Tichavský, Jakub Votava. Obě akce si vzal pod sebe trenér přípravky Pavel Suda.