Základní škola a Mateřská škola
Veřovice, příspěvková organizace

Veřovice 276
742 73

slide_01 slide_02 slide_03 slide_04 slide_05 slide_06 slide_07 slide_08 slide_09 slide_10 slide_11 slide_12

Okrskové kolo dopravní soutěže

Ve středu 10. května bylo pro osm mladých cyklistů úspěšné okrskové kolo dopravní soutěže ve Frenštátě p. R. Opět je čekaly tři disciplíny: teoretická část – psaní testů, jízda zručnosti a jízda po dopravním hřišti. Za mladší kategorii soutěžili Lukáš Maceček ze 4. třídy, Jakub Dorazil, Adéla Koňaříková a Veronika Tichavská z 5. třídy. Umístili se na druhém místě, první místo jim uniklo jen o jeden bod. Ve starší kategorii soutěžili Kristýna Šmídová a Prokop Dorazil ze 7. třídy, Anna Balážová z 8. třídy a Josef Macíček z 9. třídy. Těm se podařilo zvítězit nad dalšími třemi družstvy a s postupem do okresního kola se umístili na prvním místě. V každé kategorii byl také vyhlášen nejlepší jednotlivec. Ze všech starších cyklistů byla nejlepší Anna Balážová.

Všem gratulujeme a postupujícím držíme palce v okresním kole.

Mgr. Martina Macíčková