Družinohraní

Ve školní družině je tato akce již tradiční. Celé jedno odpoledne je věnováno stolním hrám, kterých je k dispozici nepřeberné množství. Letos po delší odmlce jsme mohli přivítat i rodinné příslušníky dětí a sdílet spolu radostný čas.

Družinohraní je název každoroční akce ve školní družině, kdy si celé jedno odpoledne s dětmi užíváme při stolních hrách. Letos se tato událost uskutečnila v pátek 19. dubna a nás moc potěšilo, že jsme mohli po delší odmlce pozvat i rodiče, prarodiče a sourozence děvčat a chlapců, kteří družinu pravidelně navštěvují.  Účast byla hojná, z čehož jsme měli všichni velkou radost. Pozdravit se s rodiči a pobavit se přišly i paní ředitelka s paní zástupkyní.

V hernách obou oddělení a na chodbách bylo připraveno až několik desítek her a každý si mohl zahrát dle libosti svou oblíbenou nebo se seznámit s úplně novou. K hraní se využil každý volný prostor ať už za stoly či na kobercích. Hry byly klidnější, ale i hlučné – hlavně ty pohybové. Celkově to všude hučelo jako v úle a smích se každou chvíli ozval z jiného rohu. Mezi nové a úspěšné hry, které jsme si zde mohli zahrát, patřily např. Carcassone, Speed Cups, Dr. Bacilová a Zoo. A abychom si to užili, jak se patří, připravili jsme i kafekoutek s občerstvením.

Na závěr se sluší poděkovat hlavně rodičům a prarodičům, že přišli a věnovali kousek svého času a pozornosti svým dětem v dnešní uspěchané době. Díky patří děvčatům Kristýně a Tereze z osmé třídy, které pomohly moderovat méně známé hry. Dále děkujeme paní asistentce Pavle Zemanové, která vede kroužek deskových her, za její čas a zapůjčení her. A nakonec náš vděk míří k paním uklízečkám, které vydatně pomáhaly nejen s úklidem, ale i se stěhováním nábytku, abychom se všichni vešli :).  DružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraníDružinohraní

Datum vložení: 22. 4. 2024 20:56
Datum poslední aktualizace: 22. 4. 2024 21:22