Menu
Základní škola a Mateřská škola Veřovice
Základní škola a Mateřská škola Veřovice,
příspěvková organizace

1. třída ve Štramberku

1. třída ve Štramberku

Ve středu 14. června jeli vlakem prvňáci Štramberku. Vydali se kolem botanické zahrady (která byla bohužel zavřená) k starému lomu a dále na Trúbu.

Ve středu 14. června jeli vlakem prvňáci Štramberku. Vydali se kolem botanické zahrady (která byla bohužel zavřená) k starému lomu a dále na Trúbu. Všechny děti se odvážily zdolat hradní věž, odměnou jim byla krásná vyhlídka. Po krátkém odpočinku a občerstvení všichni výletníci pokračovali k jeskyni Šipka, kterou důkladně probádali. A nechybělo ani tolik oblíbené dětské hřiště s kolotočem. Unavení, ale spokojení ze zdařilého školního výletu, se domů vrátili všichni opět vlakem.

Datum vložení: 18. 6. 2023 10:18
Datum poslední aktualizace: 31. 7. 2023 10:19
Autor: GC Uživatel

Projekty


Kde nás najdete