
Základní škola a Mateřská škola Veřovice,
příspěvková organizace
Veřovice 276, 742 73
V úterý 23. června se žáci 4. a 5. třídy vydali na společný výlet na Ondřejník. Počasí nám přálo, a tak jsme si cestou mohli naplno užít krásy okolní přírody.
Nejprve nás čekalo prudké stoupání, které jsme však díky dobré náladě a vzájemnému povzbuzování všichni zvládli. Poté už nás čekal mírnější úsek cesty a krásné výhledy do okolí.
Na vrcholu jsme si odpočinuli a nechyběl ani čas na povídání a hry. Výlet byl nejen příležitostí k pohybu na čerstvém vzduchu, ale také k upevnění přátelských vztahů mezi spolužáky.
Domů jsme se vraceli příjemně unavení, ale plní hezkých zážitků. Už se těšíme na další společná dobrodružství!
Projekty